Zorla abimin altına yattım – Porno Hikayeler

Merhaba, ben İrem, 18 yaşındayım. 1.68 boyunda, siyah saçlı ve beyaz tenliyim. Herkes bana oldukça hoş olduğumu söyler, hatta beni Merve adlı sanatçıya oldukça benzetirler. Annemi asla tanımıyordum, ben daha bebek iken trafik kazasında kaybetmişiz. Babam da benimle kala kalmış, bir müddet sonra başkasıyla yeniden evlenmişti. Üvey annem Selda aslında tek tanıdığım annemdi. Onu da asla üvey olarak görmezdim, bana anne sevgisini yaşatmıştı. Babamla evlendiklerinde bir oğlu vardı, ismi Kerem. Benden 10 yaş büyüktür kendileri. Kerem abimle oldukça yakınız ve o benim ilk aşkım. Bana hep ‘prensesim’ diye seslenirdi ve bu benim oldukça hoşuma giderdi.

Yaşım 16 olduğunda cinsel yönden de isteklerim artmaya başlamış ve üvey abime karşı artık değişik duydular beslemeye başlamıştım. Abimle ne vakit yanyana gelsek, ne bileyim film seyretmek olur, veya şakalaşmak olur, şakadan dalaşmak olur, birbirimizi gıdıklamak olur, devamlı ellerini bacaklarımda hissederdim. Arada sırada durduk yere gelip beni yanaklarımdan öperdi. Belki bilerek veya bilmeyerek beni sever ve okşardı. Bizimkiler de bu kadar yakın olmamızı düzgüsel olarak karşılardı, zira düzgüsel abi-kardeş gibi büyümüştük. Beni azdıran da abimle yaşadığım bu olaylardı.

Sınıf ve bunun yanı sıra en yakın dostum Didem, okuldan biriyle çıkmaya başlamıştı. Bana devamlı aralarında geçen ilişkinden bahseder, “Bugün öpüştük…” yada, “Amımı ellettim!” gibi özelini anlatırdı. Ben de ona bir ara, dershaneden biriyle çıkarken birkaç defa onunla öpüşüp, sakso çektiğimden bahsetmiştim. Didem bigün beni kenara çekip, “Onunla yattım!” dedi. Ben, “Anlamadım, iyi mi yattın? deyince, “Kızım anla işte, götümü verdim!” dedi. Ben de, “Hemen anlat!” deyince, en ince detayına kadar herşeyi anlattı. Önce oldukça ağrılar çektiğini, fakat sonra oldukça zevk aldığını söyledi. Sonra bana, “Sen de denemelisin, pişman olmayacaksın!” dedi. O gün aklıma koydum ve götümü biricik üvey abim Kerem’e verecektim. Üvey abim 26 yaşında, üniversiteden yeni mezun ve yaşıtları gibi işsizler tayfasına mensup bir tanesiydi ve halen bizimle yaşıyordu. Ama eve gidip doğrudan abime, “Götümü sik!” diyemeceğimden, devamlı planlar hazırlamaya başladım. Önce onu iyice azdırırıp kıvama getirmem gerekliydi.

Eve gittim. Kerem abim evde tek başına TV izliyordu. Sırt çantamı yere attım, eteğimi yukarı doğru katladım ve direk üstüne atlayıp, “Canım abicimmm!” deyip onu gıdıklamaya başladım. Eteğim devamlı açılıyor ve külodum ortaya çıkıyordu. Kerem abim beni yere düşürüp üstüme çıktı ve tek zayıf noktam olan göbeğimi gıdıklayarak beni güldürmeye çalışıyordu. Ben de bacaklarımı iyice açtım, artık tamamiyle altında kalmıştım. Abim durumu farketmişti, “Yeter, yoruldum!” deyip geri çekildi. Eteğim tamamiyle aleni şekilde halen yerde uzanıyordum. Bana, “Hadi kalk üstünü değiştir, herşeyin ortada!” diye kızdı. Koltuğa otururken sikini düzeltirken yakaladım kendisini. İlk adımı atmıştım.

İçeri gittim ve en kısa şortumu giydim ve geri döndüm. Yanına uzanıp bacaklarımı kucağına attım. Aslında bunu devamlı yapardım, yeni birşey değildi, o da arasıra ellerini ayaklarıma koyar okşardı. Bu sefer asla kıpırdamıyor, gözlerini TV’den ayırmıyordu. Ama ben nedenini biliyordum, bacaklarımın altında devamlı hareketlenen sikini hissediyordum. Bana, “Hadi abine su getir bakayım!” diyerek bacaklarımı yere attı. “Peki!” dedim ve mutfağa su almaya gittim. Geldiğimde odada yoktu. “Abiii, suuu!” diye seslendim. O da banyodan, “Bırak oraya, birazdan gelir içerim!” diye seslendi. Hemen yavaş ve sesiz adımlarla banyonun önüne gidip kulağımı dayadım (Bizim banyonun kapısı baya eskiydi, gerçi evdeki tüm kapılar öyle, asla birinin kilidi bile yoktu!) ve dinlemeye başladım. Kerem abim telefonundan pørnø açmış olacak ki, azca da olsa hanım inleme seslerini duyar gibiydim. Sanırım içeride otuzbir çekiyordu.

Ben derhal odama geçtim. Kendi kendime (Aferin kız sana, bu gidişle oldukça beklemeden götünü siktireceksin!) diyordum. Acaba onu daha oldukça azdırmak için öteki ne yapabilirim diye düşünürken, dış kapı açıldı ve annem eve geldi. Normalde annemle babam akşam 7 gibi evde olur, ben de 4-5 arası evde olurdum. Kerem abimse devamlı evde zaten. Hayallerim yıkılmıştı. Anneme, “Hayırdır, erkencisin?” dedim. O da, “Bugün öyle oldu, işim erken bitti!” diye yanıt verdi. O akşam öyle geçmişti.

Ertesi gün okuldan sonra koşarak eve gittim. Evden içeri girdim. Kerem abimi bulamayınca oldukça üzülmüştüm. O sırada banyodan gelen su sesini duyunca, içerde duş aldığını ayrım ettim. Hemen banyo kapısını açtım. Kerem abim, “Oha, kim o?” deyince, “Abi benim, oldukça sıkıştım, altıma işeyeceğim!” diyerek içeri girdim. Külodumu ayak bileklerime indirip, eteğimi yukarı sıyırdım ve klozete oturdum. Kerem abimin duşa kabinin içerisinde yalnızca omuzlarından yukarısı gözüküyordu, aşağısı buzlu camdı. Zaten o da, “Çabuk ol!” dedi ve sırtını döndü.

İçimden (Ne yapabilirim?) diye düşünürken aklıma bir düşünce geldi. Ayak bileklerimde duran külodumu tamamiyle çıkardım, yerde bırakıp çıktım ve kapının önünde beklemeye başladım. Amacım, duştan çıkarken külodumu yerde görmesini sağlamaktı, ben de derhal girip (Külodumu unutmuşum!) diyerek yerden alacaktım. Suyun sesi kesildi ve duşa kabinin kapısının açıldığını duydum. İçimden 10’a kadar sayıp içeri daldım. Ama içeride gördüğüm görünüm karşınında donup kaldım, Kerem abim donumu yerden almış ve kokluyordu. Beni görür görmez derhal indirdi elini ve “Ne yapıyorsun sen?” diye bağırdı. Ben parmağımla halen elinde duran külotumu işaret edince, külotu bana doğru fırtlattı ve “Hemen çık!” dedi.

Benimse çıkmaya asla niyetim yoktu. Ona doğru birkaç adım attım ve “Külodumu mu kokluyordun sen?” dedim. Utancından kızardı ve “Sana çık dedim!” diye bağırdı. Artık oldukça azmıştım, amım ıslanmaya başlamıştı ve ayaklarım geri adım atmıyordu. Ona iyice yaklaştım ve “Sorun değil, hatta oldukça sevindim!” diyerek eline külodumu tutuşturdum. Hemen sonra da öteki elini tutup eteğimin altından amıma götürüp, “İstersen bunu kokla!” dedim. Her şey o denli süratli gerçekleşmişti ki, günlerce plan yapsam bu kadar olmazdı. Parmakları amıma değince amım iyice sulanmıştı. Fakat derhal elini çekip, “Ne yapıyorsun sen? Delirdin mi?” dedi. Ben de, “Evet, delirdim. Senin için deliriyorum, anlasana be, kaç gündür yapmadığım şey kalmadı! (Elimi havludan belli olan kalkık sikine götürerek) Hem sen de istiyorsun, biliyorum!” dedim.

Kerem abim, “Olmaz, biz kardeşiz!” deyince, “Üveyyy!” dedim hemen. O da, “Üvey müvey, beraber büyüdük!” dedi. Ben de, “Tabi tabi! Peki o beni okşamalar, öpmeler neydi? Hatta beni koklayarak öpüyordun beee! Hadi saklama, beni istiyorsun, ben de seni oldukça istiyorum!” dedim ve elini zorla amıma götürdüm. O bu sefer sesiz kaldı ve elini amımdan çekmedi. Ben de belindeki havlusunu indirdim ve onun görkemli yarağıyla göz göze geldim. Kocamandı. Elimi attım ve ilk defa bir siki elleyip okşamaya başladım. Bir yandanda dudaklarını öpmeye başladım. İlk başta öpücüklerime mukamele vermiyordu, fakat sonradan dayanamadı ve çılgınca öpüşmeye başladık. Hemen kucağına atlayıp, ayaklarımı belime doladım. Yarağı amıma değiyordu ve bu vaziyet beni çıldırtmıştı.

Kucağında beni öperek odama götürdü. Beni yatağa uzatıp, bir çırpıda okul gömleğimin önünü düğmelerini kopartarak açtı. Sütyenimin üzerinden taşan memelerimi öpmeye başladı. Sonra yavaş yavaş aşağılara inip, göbeğimi, bacaklarımı ve ayaklarımı öpmeye başladı. Ben de derhal gömleğimi ve sütyenimi çıkardım. Kerem abim bacaklarımdan yukarı yönelmiş, eteğimin altından amımı öpmeye ve yalamaya başlamıştı. Aldığım zevk inanılmazdı. Çok geçmeden inleye inleye orgazm oldum. Onun da yüzü benim zevk sularımla sırılsıklam olmuştu. Gömleğimi alıp ağzını yüzünü silerken, ben de o ara eteğimi çıkarıp kenara attım.

Rahatça yalaması için bacaklarımı ayırıp amımı ona sunduğumda, Kerem abim, “Bu yaptığımız yanlış, durmalıyız!” dedi. Ama benim durmaya asla niyetim yoktu, asla birşey söylemeden yataktan imdim ve önüne çömelip sikini ağzıma alıp saksoya başladım. Sakso konusu ile ilgili tecrübeliydim ve ona yaşamının en iyi saksosunu çekiyordum. Aslında götümü siktirecektim, fakat o denli zevk alıyordum ki, acı çekmek istemedim. Bu nedenle ona bakireliğimi bozdurmaya karar verdim. Kendi isteğiyle yapmazdı, bunu biliyordum. O yüzden onu göğsünden itip onu yatağa yatırdım. Üstüne çıkıp, amımı sikine sürtmeye başlayınca, “Bakire değil misin?” diye sordu. Ben yanıt vermeden, sikini elimle amımın girişine sokup üstüne orturdum. Aman Tanrım! Gözlerimin önü kararmış, canım oldukça acımış ve feryat atmıştım. Kerem abim beni üzerinden kaldırıp yana attı ve sikini kanlar içerisinde görünce, “Ne yaptın sen!?!” dedi. Ben de, “Artık karın oldum!” dedim.

Amımdan bacaklarıma kan süzülüyordu. Çekmecemden kaygan mendil aldım ve sildim kan olan yerleri. Kerem abim hala yatakta buz keşmiş duruyordu. Onun yarağındaki kanı da kaygan mendille temizledim ve “Olan oldu, artık seninim!” deyip yeniden üstüne çıkıp, dudaklarına yapıştım. Kerem abim de artık asla birşeyi umursamıyor, beni delice öpüyordu. Biraz öpüştükten sonra beni dibine aldı ve sikini amıma yavaşca sokup beni sikmeye başladı. Artık istediğimi almıştım ve üvey abimin altında inleye inleye kendimi ona siktiriyordum. Beni yalnızca o pozisyonda aşağı yukarı 10 dakika sikip göbeğime boşaldı. Biraz dinlendikten sonra yeniden öpüşmeye başladık. Ben ona, “Artık senin sevgilinim, beni devamlı sikmeni isterim aşkım!” dedim. O da, “Tamam aşkım!” diyerek heryerimi öpüyordu. Beni domaltarak, amımı bir posta daha sikti. Sonra sırayla duşa girdik. Ben duştan çıktığımda annem de gelmişti…

Son iki yıldır neredeyse her gün beni sikti ve halen sikmeye devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir