Dayımın Gay Oğlunu becerdim

Dayımın oğlu sedat ile küçüklükten beri kardeş gibi büyüdük. Ama yaşımız ilerledikçe birbirimize karşı hissettiklerimiz değişti. Birgün sedat`ın sevgilisi banu dükkana geldi. Ben sedat ve banu`nun planından habersiz kendimize meşrubat bişeyler hazırladım. İçkisini banu`ya uzattım. Banu içkisini içerken benim bacaklarıma bakıyordu.

Birkaç dakika sonrasında banu içkisini üstüne döktü. Bunu kasıtlı yaptığını düşündüm ve haklı çıktım. Banu üzerindekileri dükkanın mutfağında çıkarıp kurutmak istedi. Benimde yanısıra gelip ona yardım etmemi istediğinde içimden gelen sesi dinleyip kabul ettim. Banu üzerindekileri çıkarıp koltuğa oturdu. Bana öyle bir bakıyordu ki dayanamayıp yanına oturdum. Elim hata sonucu banu`nun çıplak göğüslerine dokundu. Bu dokunuş bana müthiş bir zevk verdi.Banu`da bana dokunmaya başlamıştı. Daha sonrasında banu dayanamayıp beni dudaklarımdan öpmeye başladı.

Bende onu istediğimi bildiğim için bende onu öpüyordum. Daha sonrasında ikimizde çırılçıplak kaldık. Ben sırt üzeri uzandım. Banu amını dudaklarıma dayayıp bir taraftan da benim amımı yalamaya başladı. O güne kadar onlarca adam amımı sikmişti fakat hiçbiri bu kadar zevk vermeişti. Birden odaya sedat girdi. Bizi sevişirken görür görmez asla şaşırmadı. İşte o ana bütün bunların sedat ile banu`nun planı bulunduğunu anladım.Sedat da soyundu ve bizlere katıldı. Uzun zamandır hayallerimi süsleyen dayıın oğlu karşımda ve çırılçıplaktı. sedat yarağını banu`nun ağzına soktu ve bende banu`nun amını ve götünü yalamaya başladım. İkisi de iyice azmıştı. Sıra beni sekse hazır hale getirmeye gelmişti. Banu amımı ve götümü yalarken sedat koskoca yarağını ağzıma sokmuştu. sedat`ın yarağı öyle uzunduki boğazıma kadar yarağını yuttum. Daha sonrasında sedat banu`yu amından sikmeye başladı.Bende biryandan banu`nun amını biryandanda sedat`ın yarağını yalıyordum. sedat azınca sikindeki damarlar büyümüştü. Bende bunu görür görmez sedat`ın sikindeki büyüyen damarlarıda ısırmaya başladım.

Daha sonrasında sedat banu`yu bırakıp yarağını amımdan içeri geçirdi. Biryanda da banu elleriyle göğüslerimi okşuyor ve dudaklarımda beni çılgınca öpüyordu. Banu dikleşen göğüs uçlarımı öyle sıkı sıkıyordu ki,bir an için göğüs uçlarım kopacak zannettim. Banu dudaklarımı öyle hoş öpüyordu,ki azgınlığım kat kat artıyordu.Diğer taraftan da sedat ömrüm süresince beni siken en koca yarrakla amımı oyuyordu. Tam boşalacağımız sırada sedat yarağını ağzıma soktu. sedat`a birazcık sakso çektim. sedat daha oldukça dayanamadı ve ağzımın içerisine boşaldı. O kadar oldukça boşaldıki sedat`ın ağzımı dolduran spermleri nerdeyse ağzımdan taşacaktı.Durumu gören banu bana yardım etmek için dudaklarıma yapıştı ve sedat`ın ağzımı dolduran spermlerinin birkısmını kendi ağzına aldı. İkimizde sedat`ın spermlerini yuttuk ve bu sikişe geçici olarak son verdik. İleriki günlerde sedat ve banu dışında,başka kişilerle yaptığım sikişlerden de bahsedecem. Şimdilik hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir