Damadım Güzel Sikiyor

erhaba. Ben İzmir’den Handan. 41 yaşımdayım ve dulum. 1.72 boyunda, 59 kg ağırlığımdayım. Şık giyinmeyi severim. Sürekli makyajlıyımdır. Anlatacaklarım bundan 4 sene evvel, erkeğimin vefatıyla başladı. Kocam vefat edince, ben kızımla (kızım o vakit 16 yaşında) yalnız kalmıştım. Kocamın ölümünden sonra 6 ay asla bir erkeği gözüm görmemişti. Ta ki elektrikli süpürgem bozulana kadar.

Ben evin hem erkeği hem hanımı olduğumdan bütün işlerle ilgileniyordum. Birgün temizlik yaparken elektrikli süpürge arıza yaptı. Ben de servisi aradım. Adresi alıp erkek yollayacaklarını söyleyip kapattılar. Aradan 2-3 saat geçmesine karşın gelen giden olmadı. Bir kez daha aradım. Telefonu açan hafifçe şiveli genç sesli erkek bana: “Ablacım şu an bütün takım serviste, anca yarın gelebilirler. Ama siz getirebilirseniz destek oluruz.” dedi. Ben de hanım başıma kaptım süpürgeyi, asabi sinirli götürdüm servise. İçeri girdim. Üzerimde kırmızı ip askılı, göğüs dekolteli body, altımda dar paça düşük bel kot pantolon, ayaklarımda yüksek topuk kırmızı sade rugan kundura vardı. Beni, sesinden anladığım gibi genç ve yakışıklı tahminen 30-35 yaşında bir adam, ayağa kalkarak karşıladı. “Az ilkin telefonla aramıştım. Süpürgeyi getirdim.” dedim. “Size zahmet oldu, ama görüyorsunuz yalnızım. Yoksa sizin gibi zarif bir bayana süpürge taşıtmayı asla istemezdim…” dedi.

Neyse aldı süpürgeyi arka tarafa geçtik. Ben adamı görür görmez farklı hislere kapılmaya başlamıştım. Kocam öldüğünden beri ilk kez bir erkeği arzulamıştım. Adını sordum. Ali’ymiş ismi. İkimizde arkaya geçtiğimizden dükkanın kapısını kapatıp geldi. Ben tezgahın tam karşısındaki sandalyeye oturdum ve izlemeye başladım. Adamla devamlı söyleşi ediyor işini yavaşlatmaya çalışıyordum. Sürekli bana bakıyordu. “Evlimisin?” diye sorduğumda birden elindeki tornavidayı düşürdü. Tornavida yuvarlandı, yuvarlandı benim ayak ucuma geldi. Ben de bütün göğüslerimi sergilercesine eğilip tornavidayı yerden aldım. Yavaşça ayağa kalkıp yanına sokuldum ve elini tutarak tornavidayı avucuna koydum. Kafama koymuştum. Ona kendimi siktircektim. Sonra öteki elini tutup “Sadece sorunlu süpürgeleri mi onarım ediyorsun?” dedim. Adam bu lafımdan sonra elini belime doladı ve beni bir hareketle kendine yapıştırdı. Birden dudaklarımız buluştu çılgın gibi öpüşmeye başladık. Ben delirmiştim resmen…

Hemen eğildim pantolonunun kemerini çözüp yarrağını görmeyi istedim. Külodunu da sıyırınca karşımda dev gibi ihtişamlı kocaman yarrağı ile kala kalmıştı. Resmen harika bir görüntüydü. 37 yaşında dul kalmış, cinselliğinin en yetişkin dönemini yaşayan bir hanım olarak, bu kocaman yarrağı yemek benim hakkımdı. Hemen ağzıma aldım. Deliler gibi yalamaya başladım. Ağzım uzun yıllardan beri kuruydu. Doldurmalıydı ağzımı o mukaddes sıvısıyla. İnanılmaz dil darbelerimle, 1 dakika bile dayanamadan o kusursuz sıvıyı ağzıma doldurdu. Bir damlasını bile zebil etmeden hepsini yuttum. “Ya sen iyi mi bir kadınsın? Harika. Harika. Harika.” diye inliyordu. Hemen kaldırdı beni ve bir hışımda çırılçıplak soydu. Belimden kavradı ve tezgahın üstüne yatırdı. Başladı tertemiz tüysüz amımı yalamaya. O da bir harikaydı. Amımın suları şelale gibi akıyordu. Artık 10 dakika geçtiğinde ben, “Yalvarırım sok artık, sok Ali’m. Sooook!” diye inliyordum.

O da daha oldukça kayıtsız kalamadı bu inlemelerime ve beni kendine doğru çekerek bacaklarımı omzuna aldı, sonrasında o görkemli yarrağını alev alev yanan amıma doğru bir yolculuğa çıkardı. Yavaş yavaş sokuyordu ki, tam kafası girdiğinde birden kökledi dibime kadar. O an amım parçalandı zannettim, bir feryat attım. Gözlerimden yaşlar süzülmeye başladı. Yavaş yavaş gidip gelmeye başladıkça, acı yerini tanım edilemez bir zevke bıraktı. Tam 45-50 dakika durmaksızın sikti beni. Ben o arada defalarca boşaldım. Siki amının bütün duvarlarına temas ediyordu. Sonunda O da “Boşalıyorum, çıkacam…” dedi. Sikini amımdan çıkardı ve derhal ağzıma uzattı. Tüm zevk suyunu bir kez daha ağzımın içerisine boşalttıktan sonra iyice yalayarak yarağını temizledim. Ardından giyindik. Birbirimizden bahsederken, O da elektrik süpürgesini onarım etti. Ardından beni otomobiliyle evime kadar bıraktı. O günden sonra 3,5 sene deliler gibi sikiştim Aliyle. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Ali burda işleri kötüleştiği için dükkanı kapatıp memleketine taşındı. Başka kimselerle beraber olmadım o 6 ay zarfında.

Geçenlerde kızımın odasını temizliyordum. Süpürge tutarken yatağın dibine eğildim. 3-4 adet prezervatif. Bir tanede kırmızı G-String külot buldum. Dünya başıma yıkılmıştı. Demek kızım sikişiyordu. Ve bu tahmine göre kızım bakire değildi. Hemen bir plan yaptım. Kızım akşam eve geldiği vakit kendi cep telefonumdan gizli saklı numarayla evi aradım. Koştum ben açtım. Bir akrabamız arıyormuş gibi yaptım. Çok üzüldüğümü falan söyledim. Asu da merak etti tabi, “Ne oldu anne? Kimdi o? Bir şey mi olmuş?” dedi. Ben de Manisa’daki halamın kızının kaza yaptığını ve derhal gitmem icap ettiğini söyledim. Hazırlandım, telaşla çıkıyormuş gibi yaptım. Tam çıkarken telefonla odasından birini aradığını anladım. Paralel lambası yanıyordu. “Kızım ben çıkıyorum. Kapıları kilitle, öyle yat.” dedim. O da asla yanıma bile gelmeden, odasından, “Tamam annecim.” diye bağırdı. Anlamıştım hemen, sikiştiği evladı eve çağırıp, evde sabaha kadar sikişeceklerdi. Evden çıktım, 2 saate yakın dolaştım. Sonra tekrardan eve geldim.

Sessizce kapıyı açtım. Kızımın odasına doğru yöneldim. Düşündüğüm gibi içerden ilginç sesler geliyordu. Eğildim anahtar deliğinden izlemeye başladım. Neredeyse yere kapaklancaktım. İnanamıyordum. Kızım genç ve yakışıklı bir delikanlının kucağına oturmuş zıplıyordu. Oturup kalktıkça delikanlının sikinde prezervatif takılı bulunduğunu görmüştüm. Bir an içeri girip kızımı dövmek, evladı da evden kovmak istedim, ama mani oldum kendime. Ve anahtar deliğinden birazcık daha izledim. Sonra birden istem dışı amımın sulandığını farkettim. Evet kızım erkek arkadaşıyla sikişirken ben onları anahtar deliğinden izliyordum ve oldukça tahrik olmuştum. Amımdan süzülen sular külotumu ıslatmıştı ve dayanamaz hale gelmiştim.

O anda karar verdim, ben de onlara katılacaktım. Kapıyı açtım ve içeri girdim. Kızım beni görür görmez yıkım şaşırdı. Hemen çocuğun yarrağından kalkmak istedi ve “Anne?!? Açıklayabilir…” derken, kızımı tutup çocuğun yarrağının üstünde kalmasını sağladım. Çocuğun da korkudan ödü bokuna karışmış, heykel gibi hareketsiz kalmıştı yatakta. “Devam edin! Herşey aleni seçik ortada zaten! Mahsuru yoksa ben de size katılmak isterim çocuklar!” diyerek emri-vaki yaptım ve yanıt vermelerini beklemeden soyunmaya başladım…

Kızım da, çocuk ta şoktaydılar ve asla konuşmadan benim soyunmamı izlediler. En son sütyenimi ve külodumu çıkarıp yatağa, onların yanına oturdum ve “Sikişmenize devam etsenize…” dedim. Kızım utana sıkıla çocuğun yarağı üstünde oturup kalkmaya başladı, ama çocuğun yarağı korkudan inmişti. Ben durumu farkedince, “Kızım öyle olmaz, in bakalım çocuğun üstünden.” diyerek indirdim kızımı. Çocuk, küçülmüş sikinden kaynaklı mahçup bir haldeydi. Çocuğa, “Ben şimdi kaldırırım sikini, sen prezervatifi menfaat bakayım sikinden…” dedim. Çıkardı. Çocuğun taşaklarını elimle kavrayıp birazcık okşadıktan sonra, kızımın meraklı bakışları eşliğinde, eğildim ve çocuğun yarağını ağzıma aldım, emmeye başladım.

Çocuğun yarağı ağzımda gittikçe büyüyordu. İyice büyüyüp sertleşti ve kalınlaştı. Az ilkin taşaklarına kadar ağzıma sığan siki, artık yarısına kadar alabiliyordum ağzıma. Çocuğun yarağını birazcık daha emip yaladıktan sonra, yeni bir prezervatif taktım ve kızımı çağırdım, “Gel otur üstüne yavaşça…” diyerek. Kızım çocuğun üstünde yerini aldı ve yavaşça yarrağına oturdu. Yarrak kızımın amında kaybolunca, oturup kalkmaya ve nihayetinde tempolu bir halde zıplamaya başladı. Ben de bir elimle çocuğun taşaklarını avuçlayıp okşuyordum. Çok geçmeden ikisi de aynı anda inleyerek boşaldılar…

İkisi de mutluluktan dört köşeydiler ve soluk nefse kalmışlardı. Nefes alışları normalleşince, kızım çocuğun üstünde indi ve yatağa zor attı kendini. Ben de çocuğun prezervatifini çıkarıp, süzülen spermlerini yaladım, yuttum ve temizledim. Bu sırada çocuk ta boş durmuyor, iyice sulanmış amımı okşuyordu. Çocuğun yarağını yalayarak, amım çocuğun ağzına gelecek şekilde, yani 69 olacak şekilde, çocuğun üstünde pozisyon aldım ve amımı çocuğun suratına bastırdım. Çocuk birazcık toy birine benzese de, ne yapacağını biliyordu, derhal başladı dilini amıma sokmaya ve amımı yalamaya.

Ben de ayrıca çocuğun tekrardan canlanmaya başlayan yarağını emiyordum. Çocuk amımı yalarken arada bir de götüme parmağını sokuyordu. O esnada ben titreyerek, sarsıla sarsıla çocuğun ağzına boşaldım. Çocuk ise götüme parmağını yerleştirip çıkarmayı hızlandırmıştı. Çocuğa, “Götümü mü sikmek istiyorsun?” diye sordum. Çocuk utangaçlığından olsa gerek yanıt vermedi, ama götümü parmaklamaya devam etti. “Söyle! Götümü sikmek istiyor musun?” diye tekrardan sordum. Ağzından fark edilmeyen bir, “Hı, Hı…” çıktı. Çocuğa, “Götünü sikmek istiyorum, de!” dedim. Çocuk ilk defa suskunluğunu bozdu ve “Evet, senin götünü sikmek istiyorum, hemde çok!” dedi.

“Ha şöyle!” deyip, derhal pozisyon alıp domaldım ve “Hadi göster marifetini, sik götümü!” dedim. Çocuk çevik bir hareketle kalktı ve arkamda yerini aldı. Elime birazcık tükürüp götümün deliğini ıslattım. Çocuk ta aynı şekilde tükürükle yarağını ıslatıp yarrağını dayadı götümün deliğine. Sokmakta zorlanınca, ensemden bastırarak götümü iyice kaldırdı. Çocuk yarrağını götüme birden kökleyince, acıdan nerdeyse bağıracaktım. Çocuk yarrağını öyle bir sokuyordu ki götüme, sanki taşaklarını da sokmak talep eder gibiydi. O kadar seri yerleştirip çıkarıyordu ki, sanki o mahcup çocuk gitmiş, yerine bir porno yıldızı gelmişti. Götten sikilirken amımdan orgazm olmak üzereydim, çocuğa, “Amımı elle! Amımı parmakla!” diye bağırdım. Çocuk amıma elini atınca gene titreme başladım…

Çok geçmeden orgazm oldum. Fakat çocukta en ufacık bir boşalma emaresi yoktu daha, iyi mi düdüklüyordu götümü öyle. Artık ben de götümü ileri geri hareket ettirmeye başlayınca, çocuk daha da hızlandı. Gelemek üzereydi galiba. Boşalacağını anlayınca, “Sakın götüme boşalma, ağzımda isterim bütün döllerini!” dedim ve kalkıp önünde doğruldum. Eliyle sıvazladığı yarrağından kaşıma, gözüme, özetle bütün yüzüme ve ağzımın içine, bağırarak boşalttı bütün spermlerini. Ben yalayabildiklerimi yaladım, sonrasında kızım suratımdaki öteki dölleri temizledi.

Uzunca bir müddet hep beraber dinlenip kendimize geldik. Sonra delikanlının yarağını ağzıma tekrardan aldım, bir 15-20 dakika kadar uğraştım, sonunda tekrardan kaldırdım yarrağını ve kalkıp yatağın karşısındaki koltuğa oturdum, “Hadi bakalım gençler, ben yoruldum, birazcık siz devam edin de, ben de seyredeyim!” dedim. Karşımda körpecik kızım sevgilisiyle sikişirken, ben de elimi amıma atmış onların çılgın gibi sikişmelerini izleyip, amımı okşuyordum…

Şimdi o genç erkek tam 3 aydır hem kızımı, hem beni sikiyor. Okulları bu sene bitiyor. Kızımla düğünlerini ben yapacam. Ama damadımın 2 karısı olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir