Barda çok güzel sikiştik

Bir bayan okurumuz geçmişte yaşamış olduğu bir öyküsünü bizlerle paylaşmak istedi. hikayesi ise hem okul okuyup hemde okul haricinde bir barda çalıştığını ve orda biriyle tanışıp ondan oldukça etkilendiğini anlatmış.Bizde bu öyküsünü sizlerle paylaşıyoruz. Tük seks öykü okurlarına eğlenceli anlar dileriz.

Merhaba seks hikayesi çılgınları. Ben her insanın artık seksi zevk için değilde paylaşmak için yaptığını görür görmez açıkçası kıskandım. Burada bir bir oldukça kişinin fazla fazla öyküsünü okudum. Bu benim hoşuma gitti ve niçin benim hikayem yayınlanmasın dedim. Kısa bir tecrübe etme yaptım ve sonra bulunduğunu gördüm.
Öncelikle İzmir’ de oturuyorum ve üniversite öğrencisiyim. Okuldan sonra bara gelip barmenlik yapıyorum. Orada bana yazılan şahıs oldukça oluyordu ama asla birine bu zamana kadar yüz vermedim. Hep tersledim ve en sonunda ne oldu bilmem ama beni oldukça etkiledi. Bakımlı esmer genç oldukça yakışıklıydı ve talep eder istemez onunla oldukça ilgilendim. Karşılıklı bira içmeye başladık ve sonra sohbetiyle beni kandırdı. Bana tuvaletin nerede bulunduğunu sordu. Ben ona bir oldukça kez tanım ettim ama bulamam götür dedi. En sonunda müşteriler ile ilgilendim ve buyurun götüreyim dedim. Onu wcye kadar taşıdım ve sonra beni kolumdan tutarak içeri soktu.
Hemen bir wcye girdik ve dudaklarıma yapıştı. Bir elini vajinama attı ve okşamaya başladı. Hızlıca okşadıktan sonra ben zevkten çıldırdım ve şortumu indirdi. Yarrağını çıkardı ve vajinama sürttü. Ardından löp diye aniden sokunca bağırdım. Hemen ağzımı tuttu ve alttan alttan uzun bir müddet sikti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir