Amcam Acıtmadan güzel sikti – Ensest Hikaye

Selam, adım Merve. 20 yaşında, üniversite öğrencisiyim. Siyah saçlı, beyaz tenli, 1.65 boyunda, beni gören bütün erkeklerin 31’lerini süsleyen, kendimi oldukça hoş bulan biriyim. Anlatacağım öykü bundan 4 sene önce, yani ben 16 yaşımdayken yaşandı. O zamanlar okuldaki bütün erkekler benim peşimden koşardı. Bense Mert diye bir çocuktan hoşlanırdım. Tüm erkekler Mert’i kıskanırdı. Herkes onun yerinde olmak için neler vermezdi neler. Bense Merte’e daha fazlası için izin vermiyor, yalnızca bacaklarımı ellemesine ses çıkartmıyordum.

Bir cuma günü okul çıkışı eve döndüm. Şevket amcam bizlere ziyarete gelmişti. Şevket amcam aslında öz amcam değildi. Babamın oldukça uzaktan kuzeniydi, fakat daha bebek iken öksüz kalınca babanem ona sahiplenmiş ve babamla beraber büyümüşlerdi. Ama öz amcamdan farkı yoktur, esasen üvey bulunduğunu da oldukça sonradan öğrenmiştim. Biz İstanbul’da yaşıyorduk, o da Bursa’da yaşıyordu. Kendisi hususi bir okulda biyoloji öğretmeniydi. Haftasonu ziyareti için bizlere gelmişti. Ailece hep beraber yemek yedikten sonra mevzu benim derslerimden açıldı. Son yazılılarımdan fena not almıştım. Bunu duyan amcam da babama, “Dur o zaman, iki gün buradayım, Merve’yi birazcık çalıştırayım!” dedi. Ben ses çıkarmadım, hem ikinci yazılılar da yaklaşıyordu, iyi olur diye düşündüm.

Yatma vakti gelince, amcam için salondaki koltuğu açıp döşek haline getirdim, çarşafını da serip odama geçip yattım. Gece bir ara uyandım, susamıştım. Su almak için mutfağa giderken salonun kapısının yarım aleni bulunduğunu gördüm. İçeriden fer gelince merak edip bakmak istedim. Gözlerime inanamıyordum! Şevket amcamı elinde telefona bakarak sikiyle oynadığını gördüm. Karanlıktı, fakat telefonun ışığı direk yarağına yansıdığından yarağı belli oluyordu. Hayatımda ilk defa reel bir sik görüyordum. Daha önceleri meraktan birkaç defa pørnø izlemiştim, fakat ilk defa gerçeğini uzaktan da olsa görüyordum. Şevket amcam 43 yaşlarında fakat halen bekardı. 31 çekmesi düzgüsel karşılanabilirdi, fakat bunu misafirlikteyken yapması, onun artık ne kadar büyük yoklukta bulunduğunun göstergesiydi.

Biraz daha seyredip mutfağa geçtim. Bilerek fazla ses çıkararak buzdolabından su şişesini çıkardım. Raftan bardak alacağımda, sesi duyan amcam yanıma gelmişti. Bana, “Uyuyamadın mı? Ne zamandır uyanıksın?” diye sordu. Aslında kendisini ayrım ederek etmediğimi anlamaya çalışıyordu. Ben de, “Bir süredir!” diye yanıt verdim. Şortuna karşın halen kalkık olan yarağına bakmaktan gözlerimi alamıyordum. O da bunu ayrım etmiş ve beni gözleriyle süzmeye (pardon sikmeye) başlamıştı. Benim altımda mini şort, üstümde göğüslerimi açıkça yayınlayan ince bir tişört vardı. Ben artık gözlerimi sikinden ayırıp yeniden rafa yönelince, “Dur yardım edeyim!” diyerek arkama yaslanıp götüme sürtünerek raftan bardak alıp bana verdi. İçimden amcama oldukça kızmıştım, fakat bunu belli edemezdim. Çabucak suyu içip odama döndüm. Tabii amcama da muhtemelen çekeceği 31 için hoş bir araç-gereç sunmuştum.

Yatağıma yattım, fakat uyuyamıyor, devamlı o anı yaşıyordum. Sürekli amcamın yarağı gözümün önüne geliyordu. Artık amım sulanmış, külodum sırılsıklam olmuştu. Elimi amıma atıp oynamaya başladım. Dudaklarımı ısırırken, aklıma Mert’i getirmeye çalıştıkça gözümün önüne devamlı amcam gelyordu. Çok geçmeden titreyerek orgazm oldum. Külodumu değiştirip, kaygan külodumu banyoya götürüp pis sepetine koydum. Banyo odamın karşısındaydı. Çok geçmeden banyoya birinin girdiğini duydum. Acaba amcam mıydı? Eğer oysa, 31 çekmeye devam mı edecek diye düşünmekten kafayı yemiştim. Hemen banyonun önüne gittim ve kapının deliğinden baktım. Gördüklerime inanamıyordum! Amcam azca ilkin pis sepetine attığım külodumu koklayarak 31 çekiyor, arada külodumu yarağına sürtüyordu. Sikini tam göremesem de, yapmış olduğu şeyi görür görmez deliye dönmüştüm. Sessizce odama geçip uyumaya çalıştım.

Zar zor sabah oldu. Kahvaltıdan sonra amcam, “Hadi Merve, odana geçip derse başlayalım!” deyince, babam, “Şevket dur, daha yeni uyandı kız!” dedi. Amcam, “Çok mevzu var, anca süratli hızlı üzerinden geçeriz!” dedi. Mutfaktan iskemle alıp odama geçtik. Odam koridorun en sonunda, salona en uzak olan yerdeydi. Amcam biyoloji kitabımı alıp masaya koydu, sandalyeyi de iyice yanıma dibime yanaştırıp oturdu. Okadar yakınıma oturmuştu ki, bacaklarımız birbirine değiyor, nefesini üstümde hissediyordum. Amcam kitabından üreme konusunu açmıştı. Ben, “Amca bu mevzu geçen dönemindi, işledik!” desem de, amcam, “Olsun, sınavda soruyorlar!” dedi. Amcamın derdi başkaydı ve ben bunun farkındaydım. Amcam arada mevzuyla ilgili espiriler yapıp, elini bacağıma koyuyor, tepkimi ölçüyordu. Ben tepkisiz kaldıkça o daha da cesaret alıyordu.

Artık mevzuyu istediği yere getirmiş, “İnsanlarda üreme iyi mi oluyor?” diye söylemeye başlamıştı. İşte (Kadınlarda vajina var, erkeklerde penis var…) diye anlatıyordu. Amcamın bu hareketlerinin ve anlattıklarının üstüne dün meydana gelen yaşadığım vaka da aklıma gelince donup kalmıştım. İşin enteresan yanı ise, amım ıslanmaya başlamış ve artık amcamın bacağımı devamlı okşamasını arzular olmuştum. Amcamın, “Hiç erkek penisi gördün mü?” sorusuyla irkildim ve “Efendim, anlamadım?” dedim. Amcam, “Erkek arkadaşın yok mu? Ya da olmadı mı?” diye sorular sordu. Ben heyecandan doğru dürüst cümle kuramıyordum, “Yok, oldu, fakat şeyy… görmedim…” dedim. Amcam elini yeniden bacağıma koydu ve bu sefer ciddi ciddi okşayarak, “Nasıl olur, senin gibi hoş bir kızı iyi mi huzurlu bırakmışlar, ben genç olsaydım ve senin gibi kız dostum olsaydı, ohooo neler yapmazdım, neler!” dedi. Ben hafif asabi bir şekilde, “Neler yapardın?” diye sorunca elini bacağımdan çekmiş ve ona karşı reaksiyon verdiğimi düşünmüştü. Ama söyledikleri beni daha da azdırmış, amım sırılsıklam olmuş ve kontrolümü kaybetmiştim.

Amcamın elini tutup yeniden bacağıma götürdüm ve tekrar, “Neler yapardın amca?” dedim, fakat bu sefer ona karşı istek dolu bakışlarla söyledim! Amcam bu hareketlerim sonrası şoka girmiş gibiydi, “İşte biliyorsun… erkekle hanım beraber oluyorlar ya…” dedi. Ben, “Ne yani, benimle yatar mıydın?” diye sorunca, amcam deliye dönmüştü. Kendisine yalan söylediğimi, aslında dün onun penisini gördüğümü, hatta sonra banyoda külodumu kokladığını gördüğümü söyleyince amcam bir şoka daha girmişti. Hemen odamın kapısını kilitleyip geldim. Yerime oturup, elimle şortundan belli olan kalkmış sikini işaret ederek, “Dün tam görememiştim, göstersene, hem baksana dışarı çıkmak istiyor sanki!” dedim. Amcam anlık bir kalp krizi geçirmiş olmalı ki, 1-2 dakika süresince soluk alışverişi değişmiş, kıprkımızı olmuştu. Ben ise bu yaptıklarıma inanamıyordum!

Amcam kendini toparlayıca, “Emin misin?” diye sordu. “Evet! Hem eninde sonunda göreceğim, ilk seninkini görmüş olurum, hem esasen mevzumuz da üreme!” diyince amcam şortundan sikini çıkardı. Dün karanlıktan azca gördüğüm yarağı şimdi aleni seçik karşımda duruyordu. Boyu bir karış civarı ve birazcık da kalındı. İzlediğim pørnølardakilerden küçüktü sanırım. “Güzelmiş!” dedim. Amcam gene bir elini bacağıma attı, eli bacağımda dolaşıyor, arada elini şortumun üzerinden amıma doğru değdiriyordu. Bana, “Bak bu yaraktır!” diyerek öteki eliyle sikini sıvazlamaya başladı. Bacağımı okşayarak resmen 31 çekiyordu. Ben gözümü sikinden alamıyor, devamlı dudağımı ısırıp, amcamın elini tutup amıma yaklaştırıyordum. Amcam bu hareketimden daha cesaret aldı ve elimi tutarak, “Oynamak talep eder misin? Hem bakarsın sen de bana vajinanı, yani amını gösterirsin!” diyerek elimi yarağına koydu. İrkilip çektim elimi. Amcam, “Korkma, ısırmaz!” diyerek elimi yeniden aldı ve eliyle elimi tutarak sikini sıvazlatmaya başladı. Bir süre sonra elini çekti ve ben yavaş hareketlerle yarağına 31 çekmeye başladım. Amcam, “Nasıl, beğendin mi? O seni oldukça beğendi!” dedi. Ben de, “Evet, penisin oldukça güzel!” deyince, “Penis değil, yarak diyeceksin!” dedi. “Peki amca, yarağın oldukça güzelmiş!” dedim.

Amcam aniden elini şortumun içerisine sokup amımı elleyince, o an amımdan süzülen suların bacaklarıma aktığını hissetim. Sadece külodum değil, şortum bile sırılsıklam olmuştu. Amcam, “Ben de senin amını görebilir miyim?” dedi. Cevap vermeden ayağa kalktım ve şortumla külodumu indirip yeniden oturdum. Artık amcamın sikini sıvazlamayı bırakmıştım ve utancımdan bacaklarımı kapatıp, elimle de amımı saklıyordum. Ama amcam elini araya koyup amımı okşamaya çalışıyordu. Heyecandan tir tir titriyordum, dişlerim birbirine çarpıyordu. Amcam, sürekli, “Birşey olmaz, aç bacaklarnı diyordu!” diyordu. Bir eliyle amımı zorlarken, öteki elini göğüslerime atmış, tişörtümün üzerinden sütyensiz memelerimi okşuyordu!

Az sonra, “Bunu da çıkaralım!” diyerek üstümdeki tişörtü de çıkarınca, amcamın karşısında çırıl çıplak kalmıştım. Artık bacaklarımı hafif açmıştım, amcam da amımı rahatlıkla okşuyorken aniden memelerimi öpüp yalamaya başlayınca, benden durduramadığım inleme sesleri gelmeye başladı. Amcam memelerimden boynuma çıkınca, elimi onun başına koydum ve baskı yaparak boynumu iyice öpemesini sağladım. Ço zevk aldığımı farkeden amcam tek bir hareketle beni sandalyeden kucağına alıp yavaşça yatağıma koydu. Kendisi de soyunup, üstüme çıktı ve dudaklarıma yapıştı. Daha ilkin Mert ve okuldan birkaç erkekle öpüşmüştüm, fakat amcam dudaklarımı ısırır gibi emiyordu. Ben de elimden geldiğince onun öpücüklerine mukamele veriyordum. Yarağı bacaklarıma ve amıma değiyor, beni çılgın ediyordu. Amcam dudaklarımdan boynuma inmiş, oradan memelerime, göbeğimden bacaklarıma, ayak parmaklarıma kadar heryerimi koklayıp öpmüştü. Aldığım zevkten devamlı titriyordum. Amcamın öpücükleri amıma yaklaştıkça daha da kuduruyordum. Amıma daha dilini değdirmesiyle inleyerek orgazm olmuştum. Orgazm olduktan sonra bile halen azgınlığım geçmemişti!

Amcam, “Sıra sende!” deyip beni dizimin üstüne yere oturttu ve altıma yastık koydu. Yarağını yüzüme getirdi ve dudaklarıma sürterek, “Sana iyi mi yapılacağını öğreteceğim!” dediyse de, ben derhal sikini elimle tutup, ilkin başından köküne ufak minik öpücükler kondurdum. Amcam müthiş bir zevk alıyor, sürekli, “Mervem! Birtanem!” diyordu. Bir süre sonra dondurma yalar gibi yalamaya başladım. Pek tadı yoktu, yalnızca hafif ekşiydi ve üzerindeki ıslaklık yüzünden dilimin üzerinde yapışkanlık hissediyordum. Amcam ağzımı iyice açmamı ve dişlerimi saklamamı söyledi. Dediğini yaptım ve sikini o şekilde ağzıma aldım. O da kafamı tutmuş hafif git-gel yapıyordu. Fakat oldukça dayanamadı ve ağzımdan çıkartıp aniden boşaldı. Döllerinin oldukça azı çeneme geldi, bir oldukça da yere döküldü. “Kağıt mendil gibi bir şey var mı?” diye sorunca, çekmecemde kaygan mendil bulunduğunu söyledim. Islak mendillerle yüzümü, sikini ve yeri sildi.

Beni kaldırıp yeniden yatağa koydu ve memelerimi okşayarak, beni öpüp koklamaya başladı. Bana, “Seni sikmemi talep eder misin?” diye sorunca, ben aldığım zevkten sadece, “Hı hı!” deyip başımla onayladım. Tam o sırada koridorun öteki ucundan babamın, “Hadi ara verin artık, Şevket, yorma kızımı!” demesiyle kendimize geldik. Kapının kilidini sessiz sedasız açıp, kapıdan yalnızca kafamı uzatıp, “Geliyoruz baba, ders bitmek üzere!” diye seslendim. Hemen toparlandık. Ben çekmeceden yeni şort alıp giydim, ıslanmış şortu da yatağın dibine attım. Ama halen yatakta amımdan akan zevk sularımın ıslaklığı vardı. Amcam, “Kurur birazdan, olmadı su döküldü dersin!” dedi.

Saçımızı başımız da düzeltip salona geçtik. Amcam babama, “Merak etme ona lüzumlu herşeyi öğretiyorum!” derken, bense halen azgın bir şekilde amcamın sikini kesiyordum. Amcam babama, “Akşama bir ders daha yaparız, yarım kaldı herşey!” diyince içim bir hoş olmuştu. Babam da, “Akşam hep beraber yemeğe çıkarız diye düşünmüştük!” dedi. Amcam hemen, “Siz yengemle gidin, Merve oldukça geri kalmış, yemeğe her vakit gideriz, ders daha önemli, ben yiğenime pizza ısmarlarım!” deyince, ben de, “Eevet baba! Hem annemle uzun süredir beraber çıkmıyorsunuz!” dedim. Babam anneme, “Ne dersin? diye sorunca, annem de, “Olur peki!” dedi. Artık vakit geçmek bilmiyor, bir türlü akşam olmuyordu. Nihayet akşam saat 7 çivarı bizimkiler hazırlandı. Kapıda onları uğurlarken, babam, “Kızım, amcamdan öğreneceklerini öğren, bu şekilde bir fırsat ele geçmez!” diye tembih etti. Ben de, “Haklısın!” dedim.

Kapıyı kapatır kapatmaz amcam arkama yapışmış, bir taraftan eliyle tişörtümün içerisinden memelerimi okşuyor, bir taraftan yüzümü kendine çevirmiş, dudaklarımı, yüzümü, boynumu, boğazımı öpüyordu. Beni kucağına aldı ve odama geçtik. Ne olur ne olmaz diye odamın kapısını kilitledik ve soyunduk. Hiç konuşmuyorduk. Amcam beni kendine çekti ve dudaklarıma yumuldu. Okadar kuvvetli şekilde yapıyordu ki, ben öpücüklerine mukamele verebilmek için ayak parmak uçlarımda duruyordum. Beni aniden kaldırdı ve yatağa yatırıp üstüme çıktı. Deliler gibi öpüyordu beni. Sonra meme uçlarımı hafif ısırmaya, yalayıp, öpmeye ve emmeye başladı. Ben de ellerimi sırtına koymuş, amcamın altında kıvranarak o anın zevkini çıkarıyordum. Amcam yine, “Seni sikmemi talep eder misin?” diye sorunca, kararlı bir tonla, “Evet!” dedim. Ve sikini tutup amıma sürtmeye başladım. O an bakire olmam mühim değildi!

Bana, “Bakiresin değil mi? İstersen öteki yolu da var, götünden sikebilirim!” dedi. Ben de, “Önemli değil amca, Mert bozacağına sen boz, yabancı değilsin, hem daha sonra istersen götümden de sikebilirsin!” dedim. O bu sözlerim üstüne beni daha büyük aşkla öpmeye başlamıştı. Ben ise dayanamaz halde, “Hadi amca sik beni, boz beni, karın yap!” diye yalvarıyordum. O da, “Hayatım, aşkım, seni oldukça pis sikeceğim, karım yapacağım!” diyordu. Amcam dayanamadı ve sikini amıma yavaş yavaş sokmaya başladı. Bana, “Biraz acıyacak, sonra rahatlayacaksın!” deyip birden hepsini soktu. O an beynimde şimşekler çakmış ve feryat atmıştım. Amcama, “Çıkarrr!” diye bağırdım. Amcam üzeri kanlı sikini amımdan çıkardı ve kaygan mendille temizledi. Amımın üstü, bacak aram ve çarşaf kan olmuştu. Amımın üzerini ve bacak aramı iyice sildi. Sonra amıma sikini bu sefer yavaş yavaş soktu…

Artık amcam beni tam anlamıyla sikmeye başlamıştı. Bir taraftan da boynumu emiyor, arada dudaklarımı öpüyordu. Bense amcamın altında zevkten inliyordum. Bir ara durdu ve “Şu anda sana ne yapıyorum?” diye sordu. Ben de, “Sikiyorsun!” diye yanıt verdim. Amcam, “Durayım mı?” diye sorunca, “Durmaaa!” diye bağırdım. İçimden çıkmasını asla istemiyordum. Bir süre o pozisyonda siktikten sonra beni domalttı ve arkadan yeniden amıma girdi. Arada götüme tokat atıyordu. Amıma o kadar seri giriyordu ki, yatağın çıkardığı ses ile, beni sikmesinden çıkan ‘Şak, şak, şak!’ sesleri ve benim inlemelerim duvarlarda yankılanıyordu. Amcam yeniden beni sırt üzeri yatırdı ve ayaklarımı tutup göğsüne sokup o pozisyonda sikmeye devam etti. Ben de amcama, “Hergün sik beni, gitme Bursa’ya lütfen!” deyip, orgazm üstüne orgazm oluyordum. Amcam bacaklarımı indirip ayırdı, ben de bacaklarımı beline doladım ve seri şekilde amımı sikmeye devam etti. Sonra ayağa kalktı ve kucağında beni hoplatmaya başladı. Bir süre sonra da amımdan çıktı ve hırıldayarak boşaldı!

Yanyana yatağa uzandık. Eli halen bacaklarımda ve götümde dolanıyor, ben de onun dudaklarına öpücükler konduruyordum. Amcam devamlı bana teşekkür ediyordu. Tabi 43 yaşlarında erkek bulmuş 16’lık çıtırı, hepimiz bu kadar talihli değil. Hemen çarşafı değiştirdim ve kanlı çarşafı kanlı mendillerle beraber çöp poşetine kodum, sonra dışarıdaki çöpe atacaktım. Yatağa da eskisiyle aynı renk çarşaf serdiğimden annem durumu ayrım etmeyecekti. Sonra beraber duşa girdik ve yeniden sikini ağzıma verdi. Bu sefer daha büyük bir iştahla yalıyordum. Bana, “Hadi domal bakalım, bu sefer götünü sikeceğim!” dedi. Duşa kabinden çıktık ve banyodaki peluş halının üzerinde dörtayak domaldım. Amcam da birazcık sabun sayesinde götüme girmeye çalışıyordu, fakat canım oldukça acıyor, devamlı götümü çekiyordum. Amcama, “Götümü sonra sikersin artık!” dedim ve sikini tutup amıma götürdüm. Beni o şekilde bir posta daha sikti.

Pazar günü gene kahvaltı sonrası ders çalışmak için odama geçtik. Çok ses çıkarmamaya çalışarak (amcam devamlı ağzımı eliyle kapatarak) iki posta daha sikti beni. Pazar akşam amcam Bursa’ya dönmek suretiyle evden ayrılmış, fakat bizimkilerden habersiz bir otele geçmişti. Bizimkiler beni etütde diye biliyorken, amcam beni okuldan alıp otelde sikmeye devam etti. Otelde götümü de sikti. Ve bu yüzden 3 gün götümün üstüne oturamaz olmuştum. Otelde beni liseli kıyafetlerimle görür görmez daha fazla azıyordu. Otelde iki gün kalıp döndü Bursa’ya.

Aradan 4 sene geçti ve ben şuan Bursa’da üniversite 2. derslik öğrencisiyim. Yani amcamla sikişmelerimiz 4 senedir hızını kesmeden devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir