Ablam yetmeyince eniştem benide sikiyor

Ablam yasının gecmesine ragmen hoş kalmıstı ve nihayet bir es bulup evlenmisti enistem cok yakısıklı ve kariyer sahibiydi ben de onların yanısıra kalıyordum ablam bankada calısıyordu ve bazı durumlarda kasa tutmuyor eve gec saatlerde geliyordu.

Ben 26 yasında sexsi seven bir kadındım daha ilkin bir cok adam arkadasım olmustu Bazen ablamla enistemin sex yaparken inlemeleri benim odama kadar duyuluyordu o seslerden etkilenip mastürbasyon yaptıgım cok olmustur.

Yine bir cuma aksamı ablam eve gec gelecegini kasanın tutmadıgını ifade etti enistemle ben kendimize yiyecek hazırladık bende dısardan yeni gelmistim üzerimde mini etegim vardı,cıkarmadım sofra hazırdı enistem icerden  sarap getirmisti onu icmeye ve yiyecek yemeye basladık,enistemin gözleri devamlı bacaklarıma kayıyordu.

Konu dönerek dolasıp sexse geldi bana daha ilkin beraber biriyle olup olmadıgımı sordu bende heralde oldum dedim sarap bitmek üzereydi masanın altından ayagıyla bacaklarımı oksamaya basladı o denli fena oldumki sulanmaya basladım bir an ilkin yarragını icimde hissetmek istiyordum.

Kalktı beni kaldırdı koltuga uzandık etegimi yukarıya dogru cekip amımı yalamaya basladı o sırada ben orgazmı yasadım fakat yarragını icimde isterim diye inlemeye basladım beni domaltıp yarragını icime soktu onu hissetmek cok güzeldi defalarca girip cıktı ve icimde sıcaklıgını hissettim bana ablandan daha hoş daracık amın var dedi bu yarrak bu amı hep talep eder dedi.

Zaman cok kısıtlıydı her an ablam gelebilirdi o yüzden devam edemedik ve ablam geldi odalarına gectiler ve gene ablamın inlemeleri geliyordu o an odalarına gidip ben de isterim demek geldi icimden fakat yapamazdım mastübasyonuma devam ettim. Daha sonraki günler enistem ablamı sikip uyutuyor ve yanıma gelip beni sikiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir